Tweede en derde divisie

Dit zijn onze turners in de tweede en derde divisie. Zij maken verschillende trainingsuren in de turnhal in Waspik. In overleg met trainers zijn er diverse mogelijkheden binnen deze selectie.
Deze selectie wordt getraind door Tom de Beer, Nena Heesakkers, Frank Koolen en Bas Klerx.

Naam Niveau Lid sinds Favoriete toestel Beste prestatie(s)
 

Ralf de Rooij

Ralf de Rooij  Junior II tweede divisie  2006 Nederlands Kampioen 2017 Voltige
NK 2017 2e plaats meerkamp
NK 2017 4e plaats vloer
1/2 finale 2016
Finalist NK 2015
NK 2013 2e plaats Sprong
Diverse medailles regionaal
 Max van der Dussen Max van der Dussen  Junior II tweede divisie  2006  Voltige NK 2017 6e plaats Rekstok
1/2 finale 2016
Finalist NK 2015
Diverse medailles regionaal
 

IMG_6295

Kas Leenders  Junior I tweede divisie  2015  Rekstok Nederlands Kampioen 2017 Ringen
1/2 finale 2016
Finalist NK 2015 
meerkamp + ringen
Diverse medailles regionaal
 

romano-aarden

Romano Aarden  Junior I tweede divisie  2006 Vloer Nederlands Kampioen 2017 Rekstok
Finalist NK 2013
Diverse medailles regionaal
 

Mathijs Wijkmans

Mathijs Wijkmans  Jeugd derde divisie  2012 Rekstok Diverse medailles op de Regionale Toestelfinales 2016
8e plaats Regiokampioenschappen 2016
1/4 finale 2016
 

Yairon Martina

Yairon Martina Jeugd derde divisie  2012 Ringen Diverse medailles op de Regionale Toestelfinales 2016
Foto volgt nog Abel Jooren Jeugd derde divisie  2017
 

binc-van-riel

Binc van Riel  Pupil tweede divisie  2015  Sprong Finalist NK 2017 meerkamp
3e plaats 1/4 finale 2017
Finalist NK 2016 meerkamp + voltige en ringen
3e plaats 1/2 finale 2016
4e plaats 1/4 finale 2016
Diverse medailles regionaal
 

IMG_9011

Lucas van Dun Pupil tweede divisie 2016 Brug en Rekstok Nederlands Kampioen 2017 Ringen
NK 2017 3e plaats Brug
Diverse medailles regionaal 2017
Foto volgt nog Aiden Thijs Pupil tweede divisie 2017
 

cavin-smit

Cavin Smits Pupil derde divisie 2016  Sprong  1/8 finale 2017
 Luuk van Dortmont Luuk van Dortmont  Pupil derde divisie  2015 Sprong  1/2 finale 2017
Diverse medailles op de Regionale Toestelfinales 2016 + 2017
 Felix Ahner Felix Ahner  Pupil derde divisie  2015  Brug 1/2 finale 2017
Diverse medailles op de Regionale Toestelfinales 2016
3e plaats Regionale Toestelfinale Brug 2015
1/4 finale 2016
 

fedde-santi

Fedde Santi  Instap tweede divisie  2014  Sprong 1/2 finale 2017
Diverse medailles op de Regionale Toestelfinales 2016 + 2017
1/4 Finale 2016
 

Thijmen Brouwers

Thijmen Brouwers  Instap tweede divisie  2014  Rekstok 1/8 finale 2017
2e plaats Regionale Toestelfinale Ringen 2016
1/4 Finale 2016
 

Rutger vd Hout

Rutger van den Hout Instap tweede divisie 2014 Ringen 1/4 finale 2017
1/8 finale 2016
 

Bart Montens

Bart Montens Instap tweede divisie 2015 Rekstok

Voor de beste prestaties is er voor de vermelding op deze pagina gekeken naar het hoogst behaalde resultaat op landelijke wedstrijden en eremetaal op zowel landelijke als regionale wedstrijden. Precieze resultaten worden vermeld in de nieuwsberichten, te vinden via het kopje ‘Nieuws‘.